Premium SEO rekomendacje z Piotr Szpakiewicz : Jeśli Twoja firma nie jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania lokalnego, możesz przegapić ponad 70% potencjalnych klientów. Krótko mówiąc, jeśli chcesz pozostać odpowiedni dla swoich klientów, lokalne SEO ma kluczowe znaczenie. Google staje się coraz inteligentniejszy; przyciąganie użytkowników według lokalizacji jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nie wiesz, jak rozpocząć lokalne działania SEO? Zebraliśmy 7 lokalnych wskazówek SEO, które pomogą Ci rozpocząć drogę do lokalnej widoczności. Lokalne SEO jest wciąż w powijakach. Mniej niż 30% firm dostosowuje swoje SEO do wyszukiwania lokalnego. Firmy, które podejmą działania teraz, zdobędą przewagę konkurencyjną nad tymi, które optymalizują wyszukiwanie pod kątem ogólnych haseł i zaniedbują lokalne SEO. Skorzystaj z lukratywnych wyszukiwań lokalnych, wdrażając te 7 wskazówek dotyczących ulepszonego lokalnego SEO już dziś. Przeczytaj więcej szczegóły tutaj Piotr Szpakiewicz Warszawa.

Każda firma chce być na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Jest to pożądane miejsce, dlatego znajdziesz firmy pompujące setki tysięcy dolarów za nieruchomości na pierwszej stronie w Internecie. Jeśli jesteś sprzedawcą cyfrowym, który może sprawić, że każdy Twój klient pojawi się na pierwszej stronie Google, możesz zażądać dowolnej ceny. Niestety, nie jest to takie proste i jest tak wiele czynników, które powinny się ze sobą zgrać, aby tak się stało.

67% ruchu internetowego odbywa się za pośrednictwem telefonów komórkowych! Nie trać tego ruchu tylko dlatego, że Twoja witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Staraj się być jak najbardziej dostępny. Jeśli ktoś wyszukuje na swoim telefonie komórkowym, powinien być w stanie uzyskać te same informacje i cieszyć się wspaniałymi wrażeniami, jak na komputerze stacjonarnym.

Usługi takie jak Asystent Google i Amazon Echo ułatwiają nam życie. Dzisiaj możesz wyszukiwać rzeczy w sieci za pomocą asystentów głosowych. Nie byłoby błędem stwierdzenie, że przyszłość należy do wyszukiwania głosowego. Z raportu firmy Gartner wynika, że ​​do 2021 r. firmy, które przeprojektują swoje strony internetowe w celu zapewnienia wsparcia głosowego i wizualnego, mają zwiększyć przychody z handlu cyfrowego o 30%.

Jako właściciel małej firmy chcesz przyciągnąć więcej wykwalifikowanych użytkowników i potencjalnych klientów do Twojej witryny, aby zwiększyć przychody swojej firmy. SEO zasadniczo napędza „darmowy” ruch do Twojej witryny. Problem polega na tym, że wszyscy twoi konkurenci również próbują uzyskać ten darmowy ruch. Każdy chce być na pierwszej stronie Google lub w lokalnym trójpaku Google, ale liczba miejsc jest ograniczona, a konkuruje o nie zbyt wiele witryn. W kilku następnych akapitach omówimy różnicę między niedrogą firmą zajmującą się optymalizacją wyszukiwarek a tanią firmą SEO. Ale najpierw połóżmy podstawy na temat SEO i tego, gdzie pasuje pod względem generowania leadów.

Poprzez wdrożenie lokalnych strategii SEO , Twoja lokalna witryna pojawi się w wynikach SERP i uzyska kilka korzyści, w tym zwiększony ruch, lepszą widoczność online i autorytet marki. Ale wtedy pojawi się kolejne pytanie: Dlaczego wyszukiwanie lokalne jest ważne? 4 na 5 konsumentów korzysta z wyszukiwania lokalnego, aby znaleźć to, czego szuka; 50% osób, które przeprowadziły wyszukiwanie lokalne, w ciągu jednego dnia odwiedziło sklep stacjonarny.